Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi

Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

1 2 3 4
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 100-200
Yıl kurulan : 2014-06-18
İhracat p.c : 80% - 90%
Hebei Zhao Yang Medical Instrument Co LTD "tıbbi cihazların memleketi" yer almaktadır anpingxian, aynı zamanda tıbbi ekipman dağıtım merkezi Kuzey Çin düz bir parlayan inci olduğunu.

O Bei anpingxian , rahat ulaşım ve zarif bir ortamda yer almaktadır.

Benim şirket ağırlıklı olarak her bel destek kayışı, p ostpartum destek kemer, mıknatıs terapi ürünleri, ortopedik rehabilitasyon ürünleri, kendini ısıtma turmalin kemer, vb satıyor , hebei eyaletinde tek kapsamlı tıbbi ekipman üretim tedarikçileri ve müşteri özel olarak göre özelleştirilebilir işleme gereksinimleri, çağrıları memnuniyetle karşıladı.

Son yıllarda, şirket sürekli araştırma ve geliştirme, yenilik, kullanıcılara sunmak için " kalite ile ilk, samimi hizmet, parite satışları " amacıyla, yönetim fikri, "dünya ile erdemli tutmak mükemmel satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası hizmet ile, sağlık personelinin çoğunluğunu kazanmak için, ürünlerin tüm ülkede iyi satıyor ve Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya'ya ihraç etti.

Son yıllarda firmamız birçok uluslararası sergiye katılmıştır.

Biz " pazar kazanmak için kalite inovasyon, iyi niyet yönetimi geleceği atmak " doğrultusundayız. Felsefe, titiz ve titiz çalışma stili, yüksek maliyetli ürünler, birinci sınıf bir tıbbi ekipman markası oluşturmak için her türlü çaba sarf Çin.

Biz parlak geleceği oluşturmak için hayatın her kesiminden arkadaşlarıyla içtenlikle işbirliği yapmaya istekliyiz. Biz öncü ruha bağlı ve araştırma ve geliştirme için çaba sarf ve sürekli ulusal medikal yeniden canlandırma için kaliteli hizmet sunmak için kullanıcıların çoğunluğu için daha fazla katkı sağlayacak cihazlar.

İletişim bilgileri
Hebei Zhaoyang Medical Instrum Co.,Ltd

Tel: 86-0311-80969616

Faks: 86-0311-80969616

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)